Avaleht

TERE TULEMAST LASTEAIA TAREKE KODULEHELE!

Narvas võetakse kasutusele lasteaiateenuse taotluste menetlemiseks ARNO

Alates selle aasta oktoobrist toimub Narvas lasteaiateenuse taotlemine ja taotluste menetlemine haridusteenuste haldamise veebikeskkonnas ARNO www.arno.ee.

Lasteaiakoha saamiseks tuleb nüüd lapsevanemal esitada taotlus iseseisvalt veebikeskkonnas ARNO või pöörduda (mugavaima või lähima) lasteaia poole, et taotluse täitmiseks siseneda asutuse juhendamisel ARNO veebikeskonda ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil. Samaaegselt võib endiselt kasutada ka paber- või e-taotluse esitamise võimalust: seda võib teha elektroonselt (selleks edastada digitaalse allkirjaga Kultuuriosakonna e-posti aadressile kultuur@narva.ee) või paberil (selleks allkirjastada käsitsi ning esitada Kultuuriosakonda kas isiklikult või lasteaia vahendusel). Kõik lasteaiakoha taotlused, mis on juba esitatud, edastatakse Kultuuriosakonda ning kantakse ARNO veebikeskkonda.

 

       

       

Meie lasteaed liitus Eesti Koolitoidu Liitu  alates detsembris 2021 a.

http://koolitoiduliit.ee/index.html

Meie lasteaed osaleb HITSA projektis “Robootiliste kasutamine lasteaias”.

https://www.hitsa.ee/

Alates 01.04.2014.aastast osaleb meie lasteaed Euroopa Liidu poolt rahaliselt toetavas üleeuroopalises koolidele  ” Koolipuvilja ja köögivilja toetus”    jagamise kavas.

vaata