Kontaktid

e-post: pingviin33@gmail.com
Mõisa tn 1a, 21006, Narva


Direktor
Irena Kljonskaja
– telefon 354 2204
– vastuvõtt: tööpäeviti- 8.00-16.00 kokkuleppel

Õppealajuhataja
Ljubov Valberg

– telefonid: 354 2204
– vastuvõtt:

Tervishoiutöötaja
Nadežda Tarassova, telefon 354 1800

Majandusjuhataja
-Olga Guseva, telefon 354 1800


Asukoht

 


Personal

Erispetsialistid

  • Dalinger Jelena – lasteaiapsüholoog
  • Leštšenko Irina – defektoloog
  • Šulpina Tatjana – defektoloog, logopeed
  • Maksimenkova Anastasia – logopeed
  • Maksimova Svetlana – logopeed
  • Nalimova Galina – logoeed
  • Zagoskina Aljona – logopeed

Pedagoogid

  • Aleksejeva Natalja – ujumisõpetaja
  • Tšernomorskaja Marina – ujumisõpetaja
  • Gavrilov Leonid – liikumisõpetaja
  • Lobanova Inna – liikumisõpetaja
  • Orekhova Zhanna – muusikaõpetaja
  • Beljajeva Kristina – eesti keele õpetaja
  • Belskaya Diana – õpetaja
  • Bespalova Tatjana – õpetaja
  • Ert Jekaterina – õpetaja
  • Gadalšina Ljubov – õpetaja
  • Konovalova Tatjana – õpetaja
  • Kudrjavtseva Irina – õpetaja
  • Laar Nadeźda- õpetaja
  • Oštšepkova Jelena – õpetaja
  • Prokofjeva Marina – õpetaja
  • Railjan Tatjana – õpetaja
  • Rustamova Tatiana – õpetaja
  • Solovjova Jelena – õpetaja
  • Zaitseva Jekaterina – õpetaja
  • Zinovjeva Tatjana – õpetaja
  • Tšornenkaja Irina- õpetaja
  • Tšudovaja Olga- õpetaja
  • Tõsjatova Olga – õpetaja
  • Ussenko Olga- õpetaja
  • Veštalo Irina – õpetaja

Tehniline personal

  • Lidikauskiene Tatjana – masserija
  • Makarova Svetlana – varustaja
  • Lenkevich Svetlana – pesumasinaoperaator
  • Vile Tatjana – sekretär-asjaajaja

Õpetaja abid 

  • Antonenko Jana   –     õpetaja abi
  • Aleksandrova Tatiana  –  õpetaja abi
  • Belova Lilya     –   õpetaja abi
  • Ivleva Oksana            – õpetaja abi
  • Karro Inga        –   õpetaja abi
  • Kassimova Natalja       –    õpetaja abi
  • Latova Marina   –   õpetaja abi
  • Kutuzova Ramziya       –    õpetaja abi
  • Maksimovich Valentina – õpetaja abi
  • Maksimuk Olga – õpetaja abi
  • Grigorjeva Svetlana – õpetaja abi
  • Razhko Irina     –  õpetaja abi
  • Rudik Natalja   –  õpetaja abi
  • Rysyukova Tamara     –     õpetaja abi

Köögi töötajad

  • Bolotova Svetlana    –       peakokk
  • Pavlova Ljudmila  –          kokk
  • Fedorova Elena      –       kokk
  • Smirnova Natalja    –    abitööline
  • Domratšova Nadežda   – ujula koristaja
  • Kamnerova Natalja   –     ujula abiõpetaja, ujula koristaja
  • Savitski Anatoli   –     majahoidja
  • Maksimuk Sergei –    majahoidja
  • Volodina Elena  –   koristaja