Rühmad

ruhmad-ruhm-kummelRühm “Karikakar” (6-7-aastased lapsed)

Õpetajad:
Tatjana Zinovjeva
Irina Kudrjavtseva

Logopeed: Galina Nalimova
Õpetaja abi: Tatiana Aleksandrova


ruhmad-ruhm-kellukeRühm Kelluke” (4-5-aastased lapsed)

Õpetajad:
Nadežda Laar
Tatjana Railjan
Logopeed: Galina Nalimova
Õpetaja abi: Olga Maksimuk


ruhmad-ruhm-rukkilillArendusrühm Rukkilill” (3-7-aastased lapsed)

Õpetajad:
Ljubov Gadalšina
Olga Tõsjatova

Eripedagoog: Irina Leštšenko
Logopeed: Tatjana Šulpina
Õpetaja abi: Natalja Rudik


ruhmad-ruhm-moonidTasandusrühm Moonid” (3-7-aastased lapsed)

Õpetajad:
Olga Ussenko
Olga Tšudovaja

Logopeed: Aljona Zagoskina
Õpetaja abi: Valentina Maksimovich

 


ruhmad-ruhm-loosilmRühm “Lõosilm” (3-4-aastased lapsed)

Õpetajad:
Tatjana Konovalova
Irina Tšornenkaja

Logopeed: Galina Nalimova
Õpetaja abi: Irina Raźko


ruhmad-ruhm-paevalillRühm Päevalill” (5-6-aastased lapsed)

Õpetajad:
Tatjana Bespalova
Marina Prokofjeva

Logopeed: Galina Nalimova
Õpetaja abi: Lilya Belova

 


ruhmad-ruhm-maarjalilledTasandusrühm “Margareetad” (3-7-aastased lapsed)

Õpetajad:
Jelena Oštšepkova
Diana Belskaya

Logopeed: Svetlana Maksimova
Õpetaja abi: Tamara Rysyukova

 


ruhmad-ruhm-vesiroosLiitpuudega laste rühm Vesiroos” (3-7-aastased lapsed)

Õpetaja: Irina Veštalo

Eripedagoog: Tatjana Šulpina
Logopeed: Tatjana Šulpina

Õpetaja assistent: Oksana Ivleva
Õpetaja abi: Marina Latova

 


ruhmad-ruhm-voilillPervasiivsete arenguhäiretega laste rühm Võilill” (3-7-aastased lapsed)

Õpetaja: Tatiana Rustamova
Õpetaja assistent: Inga Karro
Eripedagoog: Irina Leštšenko
Logopeed: Anastasia Maksimenkova
Tatjana Šulpina
Õpetaja abi: Ramziya Kutuzova


ruhmad-ruhm-piibelehtSõimerühm Piibeleht” (2-3-aastased lapsed)

Õpetaja:
Jekaterina Ert
Õpetaja abi: Natalja Kassimova, Svetlana Grigorjeva

 


ruhmad-ruhm-kannikesedKehapuudega laste rühm Kannike” (3-7-aastased lapsed)

Õpetajad:
Jelena Solovjova
Jekaterina Zaitseva
Logopeed: Anastasiya Maksimenkova
Õpetaja abi: Jana Antonenko